OGLASIO SE NOVAK: Evo šta je rekao o vakcinaciji, i da li ide na Australian open - Volim Podgoricu

OGLASIO SE NOVAK: Evo šta je rekao o vakcinaciji, i da li ide na Australian open

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković govorio je o predstojećim izazovima, Australijan openu i glavnom cilju do kraja godine.

Đoković se poslije pauze vraća na teren i igraće na Mastersu u Parizu. Odmorio se i spreman je da ponovo zaigra.

“Uzbuđen sam što sam se vratio. Bila je ovo naporna i iscrpljujuća sezona. Mentalno je bilo teško. Drago mi je što sam se vratio, naporno sam trenirao proteklih nedjelja. Mogu da odigram dobro i daleko da doguram. Opasno po mene bi moglo da bude to što nisam dugo igrao”, kaže Novak.

Mnogo se priča o Australijan openu, na kojem možda ne bi mogao da igra ako se ne vakciniše.

“Odlučiću kada vidim šta će biti konačna odluka Teniskog saveza Australije. Do tada, ne želim da pričam o tome. Kada budu rekli zvanično šta traže, tada ću se oglasiti”, jasan je prvi teniser svijeta.

O ciljevima za kraj sezone.

“Cilj je da ostanem prvi na kraju godine i da odigram dobro sa reprezentacijom na Dejvis kupu”, rekao je Đoković.

O US Openu.

“Naučio sam da se nosim sa porazima. To je prilika da naučite da napredujete. Poraz od Medvedeva stigao je i u najgorem i u najboljem trenutku istovremeno. Drago mi je što sam imao podršku publike, koju inače nisam imao. Ono što sam doživio tamo je bilo posebno. Nisam to očekivao. Veoma sam zahvalan, bilo je drugačije nego u posljednjih 15 godina. Tog dana sam ostvario pobjedu sa publikom. Važno je bilo za moje emocije. Nadam se da ću takvu energiju iskoristiti u Parizu”.

132 komentara

  1. F*ckin’ tremendous issues here. I'm very happy to look your post. Thank you so much and i am looking forward to contact you. Will you kindly drop me a e-mail?

  2. Hi my family member! I want to say that this post is awesome, nice written and come with approximately all important infos. I¡¦d like to peer more posts like this .

  3. Heya are using WordPress for your blog platform? I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you require any html coding expertise to make your own blog? Any help would be greatly appreciated!

  4. Thanks for one's marvelous posting! I certainly enjoyed reading it, you can bea great author.I will be sure to bookmark your blog and will come backsometime soon. I want to encourage one to continue your great work, have a nice weekend!

  5. Good day! This post could not be written any better!Reading through this post reminds me of my old room mate!He always kept chatting about this. I will forward this post to him.Pretty sure he will have a good read. Many thanks for sharing!

  6. A fascinating discussion is definitely worth comment.There's no doubt that that you should publish more about this subject, it maynot be a taboo subject but generally folks don't discuss these topics.To the next! All the best!!

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com