Rudar dobio pojačanje u napadu - Volim Podgoricu

Rudar dobio pojačanje u napadu

Čelnici Rudara su angažovali treće pojačanje u ljetnjem prelaznom roku.

Novi član ekipe Dragana Radojičića je mladi japanski internacionalac Šou Jamamoto.

Jamamoto (18) je sa ekipom sa stadiona “pod Golubinjom” potpisao ugovor na tri godine.

Pljevljaci imaju dobra iskustva sa fudbalerima iz Japana, jer kao što je poznato u Rudaru trenutno igra sjajni Rijota Noma, a dres Pljevljaka sa uspjehom je nosio i Kohei Kato.

Prije Jamamota u Pljevlja su stigli  Alen Melunović (Podbrezova) i Arben Bećaj (Šafhauzen).udbal

(CG Fudbal)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com