CDT: Nastavlja se podrivanje demokratije - Volim Podgoricu

CDT: Nastavlja se podrivanje demokratije

Dijelovi usvojenih izmjena Zakona o predsjedniku Crne Gore narušavaju ustavnu ravnotežu vlasti, jer mijenjaju smisao našeg Ustava, poručuju iz Centra za demokratsku tranziciju (CDT)

Iz te NVO poručuju kako se nastavlja podrivanje demokratije u Crnoj Gori.

“Ovaj zakon će Ustavni sud proglasiti neustavnim, kada god se formira. Nestrpljivo čekamo koja će biti sljedeća brilijantna ideja za podrivanje demokratije, nakon neustavnog odlaganja izbora, prekrajanja izbornih jedinica u toku raspisanog izbornog procesa i mnogih drugih genijalnih poduhvata – u pjesnik bi rekao: “Na zlu putu”, navodi se u Tvitet objavi CDT-a.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com