Dio Podgorice bez struje, kvar na trafostanici u Zagoriču
Dio Podgorice ostao je bez napajanja električnom energijom jutros nešto prije 10 časova.
Iz Crnogorskog elektroprenosnog sistema (CGES) za RTCG su kazali da je došlo do ispada transformatora na trafostanici u Zagoriču.
Ekipe CGES-a su na terenu i rade na otklanjanju problema.


