Dio Podgorice bez struje, kvar na trafostanici u Zagoriču - Volim Podgoricu

Dio Podgorice bez struje, kvar na trafostanici u Zagoriču

Dio Podgorice ostao je bez napajanja električnom energijom jutros nešto prije 10 časova.

Iz Crnogorskog elektroprenosnog sistema (CGES) za RTCG su kazali da je došlo do ispada transformatora na trafostanici u Zagoriču.

Ekipe CGES-a su na terenu i rade na otklanjanju problema.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com