"Gorčilo" došao da nas vidi! - Volim Podgoricu

“Gorčilo” došao da nas vidi!

Premijera filma „Gorčilo – Jesi li to došao da me vidiš“ biće večeras održana u bioskopu Cineplexx u podgoričkom Delta sitiju od 20 časova.

Režiju filma potpisuje Milan Karadžić, a scenario Miodrag Mijo Karadžić, inače autor predstave „Jesi li to došo da me vidiš“ po čijim je motivima i nastao flim. Radnja je smještena u crnogorsko selo, u brdima…

– Godina 1968. je godina promjena, u kojoj će se u malom selu sudariti svjetovi. Hipi pokret, sloboda tijela, pokreta, ljubavi, energije koju predstavlja prelijepa balerina, nasuprot ruralnom, zatvorenom, sistemu u kojem je pojedinac samo mali čovjek ubog, uplašen i smiješan u svojim planovima, sakriven iza izraza kolektivnog mišljenja – sinopsis je ovog filma.

Ovaj film okupio je velika imena crnogorske i srpske glumačke scene, pa uloge tumače Mima Karadžić, Boro Stjepanović, Viktor Savić, Andrija Milošević, Dubravka Drakić, Kristina Stevović, Emir Ćatović i drugi.

1 komentar

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com