Makedonsko naselje: Još jedna zmija u Baru - Volim Podgoricu

Makedonsko naselje: Još jedna zmija u Baru

Pojavljivanje zmija u gradskom jezgru Bara sve je češća pojava u posljednje vrijeme.

No, kako navodi portal Bar-info, i vrijeme im je sad.

Fotografija koju si čitaoci poslali barskom portalu snimljena je juče popodne, oko 17 časova, kod buregdžinice “The Best” u Makedonskom naselju.

Kako su naveli očevici, zmija je samo prošetala pločnikom, naočigled većeg broja prolaznika.

(Bar.info)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com