Makedonsko naselje: Još jedna zmija u Baru

Pojavljivanje zmija u gradskom jezgru Bara sve je češća pojava u posljednje vrijeme.
No, kako navodi portal Bar-info, i vrijeme im je sad.
Fotografija koju si čitaoci poslali barskom portalu snimljena je juče popodne, oko 17 časova, kod buregdžinice “The Best” u Makedonskom naselju.
Kako su naveli očevici, zmija je samo prošetala pločnikom, naočigled većeg broja prolaznika.
(Bar.info)



