URA I SNP ZAJEDNO U PLJEVLJIMA: Realizovaćemo dobre planove i ideje za naš grad - Volim Podgoricu

URA I SNP ZAJEDNO U PLJEVLJIMA: Realizovaćemo dobre planove i ideje za naš grad

Predstavnici pljevaljskog odbora Građanskog pokreta URA i Socijalističke narodne partije (SNP) potpisali su večeras koalicioni sporazum za lokalne izbore u Pljevljima koji su zakazani za 23. oktobar ove godine.

Sporazum su potpisali dr Saša Grbović u ime pljevaljskog odbora SNP-a i dr Nidal Idriz ispred pljevaljske URE.

,,Okupila nas je privrženost našem gradu i snažno uvjerenje da su izborni program koji smo kreirali, kao i nosioci liste, dva doktora koji uzivaju ogroman ugled i povjerenje građana i građanki Pljevalja, garant da ćemo sve ideje i planove realizovati”, saopštili su predvodnici liste Grbović i Idriz.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com