ŽELITE DA ZAKUPITE PLAŽU? Od danas su ulicinjske plaže na tenderu
Javno preduzeće za upravljanje moprskim dobrom saopštilo je da će od danas biti objavljivani tenderi za zakup kupališta u Ulcinju.
Dodaje se da će javni pozivi za ustupanje lokacija za privremene objekte u zoni morskog dobra biti objavljeni krajem ovog mjeseca kako bi se sredinom februara sproveli licitacioni postupci, prenosi portal Ul-info.
“Tenderi za zakup kupališta pripremljeni su u skladu sa važećim dosadašnjim cjenovnikom početnih naknada i neće se bitno razlikovati od prošlogodišnjih postupaka, a zbog neradnih dana uslijed praznika, trajanje tendera biće 30 dana”, naveli su iz te institucije.




We are told that the first three aliens have already been killed and that Four is on the run with his guardian to Paradise, Ohio.