500 Podgoričana gledalo “Djevojka koju sam volio” u Bloku V


Oko 500 Podgoričana zauzelo je sinoć pozicije pod vedrim nebom u Bloku V kako bi odgledali film “Djevojka koju sam volio”. Neko je ponio ćebence, neko jastuče, poneko stolicu, a neki su posijedali po travi.
Večeras odličan “Blade runner” na Zabjelu, Kralja Nikole, kod Mercedesa, početak u 20.00.
Namontirajte se!




Well, this Thursday I read through a couple of your posts. I must say this is one of your better ones. Thanks a lot for currently being there for folks like me.