PODGORICA: Mogu li pješaci proći TROTOAROM?

Fotografija koju je portalu Volim Podgoricu poslao čitalac reporter natjeraće vas da se zapitate: Imaju li pješaci neka prava?
Pored dva kombija, i još jednog luksuznog automobila, na trotoaru, teško da mogu proći.
Naš čitalac kaže da, u momentu kada je on prošao, nije bilo nikakvog istovara robe.
-Namosov kombi je bio parkiran, a u drugom je bio vozač koji me, na moju opasku da ne može tu da stoji, samo presjekao pogledom. Sve i da je bilo potrebe za istovarom, to se radi u vrijeme kada nema pješaka i gužve, rano izjutra, zaključuje naš čitalac.





Bice da je sefica Ana poslala kombi “namosa”.Nemojte zamjerit sto se mora ,mora se.