Real i Barsa- farsa! - Volim Podgoricu

Real i Barsa- farsa!

Barselona nije iskoristila poraz Reala u Valensiji – Real Sosijedad je srušio Katalonce 1:0. Luis Enrike na klupi ostavio Mesija, Nejmara, Rafinju, Pikea, Rakitića i Dani Alveša. Tim iz San Sebastijana je tako ove sezone na svojoj “Anoeti” pored Barselone, pobijedio i Real i Atletiko Madrid.

Jedini gol viđen je već u drugom minutu, kada je Žordi Alba zatresao svoju mrežu, nakon centaršuta Kanalesa. Barsa je prvu šansu stvorila tek u 25. minutu, ali je udarac Pedra završio preko prečke gola Rulija.

Domaćin je u finišu prvog dijela imao veliku šansu za 2:0, poštoi je Kanales izašao sam ispred Brava, ali je Čileanac fantastično odbranio njegov udarac.

Enrike je na poluvremenu uveo Mesija, a Suarez je prvi zaprijetio. Ipak, njegov udarac je odbranio golman domaćih.

Urugvajac je do kraja imao još nekoliko prilika, ali ovo nije bio njegov dan, Sosijedad se odbranio i došao do velike pobjede!