NEVJEROVATNO! U posljednjoj sekundi Crna Gora izgubila od Turske sa 1:0! - Volim Podgoricu

NEVJEROVATNO! U posljednjoj sekundi Crna Gora izgubila od Turske sa 1:0!

Nevjerovatno! Crna Gora je izgubila od Turske rezultatm 1:0 u  95. minuti! Mehmet Topal je glavom savladao Poleksića i označio kraj utakmice!

Posljednji dodir sa loptom pretvoren je u gol – sam je ostao defanzivac Topal nakon prekida, nemoćan Poleksić.

Meč u Antaliji, Turska – Crna Gora, zZa našu reprezentaciju je bio posljednja kontrolna utakmica pred kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo.

Ljubiša Tumbaković odlučio je da od prvog minuta ukaže šansu iskusnom Kašćelanu, povratniku u nacionalni tim, a na klupi su mladi Kosović, Janković i Savićević.

Nema ni Šćekića i Marušića, koji su na klupi.

Desetkovana je Crna Gora u Antaliji – nije bilo  Savića, Jovetića, Baše, Bakića, duže povrijeđenog Vučinića…

Turska: Babačan, Tosun (Mali), Arda Turan, Oguzan (Šahin), Topal, Ozan (Potuk), Erkin (Kojbaši), Šen (Mor), Džalhanoglu (Burak Jilmaz), Jilmaz, Šener.

Crna Gora: Poleksić, Stojković, Šofranac, Simić (Mijušković), Tomašević, Kašćelan (Šćekić, Kosović). Vukčević, Vešović,  Jovović, Bećiraj, Mugoša (Janković).