CETINJANI IMALI LUDU SREĆU: Auto udario u stijenu, zadobili samo lakše povrede! - Volim Podgoricu

CETINJANI IMALI LUDU SREĆU: Auto udario u stijenu, zadobili samo lakše povrede!

Ce­ti­nja­ni Ga­jo Lje­ško­vić i Ta­ma­ra Dr­lje­vić imali su ludu sreću! Za­do­bi­li su samo lak­še po­vre­de u ude­su ko­ji se si­noć do­go­dio na ma­gi­stral­nom pu­tu Pod­go­ri­ca–Ce­ti­nje.

Do ne­zgo­de je do­šlo oko 20 ča­so­va, na iz­la­zu iz Pod­go­ri­ce, u mje­stu Far­ma­ci.

Lje­ško­vić i Dr­lje­vi­će­va su bi­li u auto­mo­bi­lu pik-ap, ce­tinj­skih re­gi­star­skih ozna­ka, ka­da je vo­zač iz­ne­na­da iz­gu­bio kon­tro­lu nad vo­zi­lom ko­je je po­tom uda­ri­lo u sti­je­nu po­red pu­ta.

Pro­la­zni­ci su o ude­su oba­vi­je­sti­li po­li­ci­ju i slu­žbu Hit­ne po­mo­ći.
Po­vri­je­đe­ni su pre­ve­ze­ni u Ur­gent­ni cen­tar gdje su im kon­sta­to­va­ne lak­še tje­le­sne po­vre­de. Na­kon ude­sa sa­o­bra­ćaj na ovoj di­o­ni­ci bio je dva sa­ta u pre­ki­du.

 

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com