CETINJANI IMALI LUDU SREĆU: Auto udario u stijenu, zadobili samo lakše povrede!

Cetinjani Gajo Lješković i Tamara Drljević imali su ludu sreću! Zadobili su samo lakše povrede u udesu koji se sinoć dogodio na magistralnom putu Podgorica–Cetinje.
Do nezgode je došlo oko 20 časova, na izlazu iz Podgorice, u mjestu Farmaci.
Lješković i Drljevićeva su bili u automobilu pik-ap, cetinjskih registarskih oznaka, kada je vozač iznenada izgubio kontrolu nad vozilom koje je potom udarilo u stijenu pored puta.
Prolaznici su o udesu obavijestili policiju i službu Hitne pomoći.
Povrijeđeni su prevezeni u Urgentni centar gdje su im konstatovane lakše tjelesne povrede. Nakon udesa saobraćaj na ovoj dionici bio je dva sata u prekidu.



